Matúš Lašan - Muránska Lehota

Martin Kováč - z Kľaku

Peter Babiak - pod Ploskou

Soňa Amešná - orloj v Starej Bystrici

Peter Babiak - na úsvite

Peter Babiak - na úsvite

Spoznaj Železník na bicykli - REGISTRÁCIA

Poď s nami za krásami Revúckeho regiónu. Nasadni na bicykel a poď objaviť krásu Železníka. Pozývame všetkých cyklistov na poznávaciu jazdu prírodou okolo jedinečných baníckych kolónií, okolo historických pamiatok, banských diel, či navštíviť unikátne kino Stachanov kde si aj niečo premietneme. Počas komentovanej prehliadky sa dozvieme niečo o histórii ťažby železnej rudy na tomto mieste a spoznáme príbeh Železného obra z povesti od Pavla Dobšinského.

Podujatie je vhodné pre všetky vekové kategórie. Profil cyklotrasy je zvlnený s väčším stúpaním v prvej tretine, čo však oceníte cestou späť, keďže z toho už bude klesanie. Celková dĺžka trasy je 21 km.

POZOR! Počet účastníkov je obmedzený a preto je potrebné sa na podujatie registrovať. Každý účastník sa musí registrovať zvlášť, deti do 12 rokov nie je potrebné registrovať, stačí vyznačiť ich počet pokiaľ prídu vo Vašom sprievode. Zaplatením dobrovoľného účastníckeho príspevku vám počas podujatia zabezpečíme pitný režim, snack a občerstvenie po skončení podujatia. V cene príspevku 3 € je zabezpečený pitný režim, snack a občerstvenie v cieli cyklovýletu. Príspevok je potrebné zaplatiť vopred, najneskôr do 15. júla 2020 na účet: IBAN: SK4683300000002900652636 - variabilný symbol: 2020718. Do poznámky pri prevode uveďte meno účastníka.

Viac informácií: telefonicky na 0950 390 445 alebo e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 REGISTRÁCIA ÚČASTNÍKOV:

 

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.
Viac informácií